LATVIJAS
NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA
PĀRVALDNIEKU ASOCIĀCIJA

Zvani un jautā
29 251059

Raksti un jautā
info@lnipa.lv

Eksperta viedoklis

Ko nozīmē eksperta viedoklis?

Šobrīd Latvijā dzīvojamo māju pārvaldīšanas teorija atšķiras no prakses.

Latvijā par dzīvojamo māju pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jautājumiem izsakās jebkurš, kuram nav slinkums. Cilvēks nekad nav nodarbojies ar uzņēmējdarbību, bet māca citus , kā ar to sekmīgi nodarboties. Vakar persona nodarbojās ar īpašumu tirdzniecību un viņam neveicās darbs, bet šodien šī persona ir jau dzīvojamo māju pārvaldīšanas speciālists, kurš izsakās par jebkuru dzīvojamās mājas pārvaldīšanas jautājumu.

Cilvēkiem ir jābūt uzmanīgiem, uzklausot šādu personu viedokli. Tas nav speciālistā ( eksperta ) viedoklis. Mēs no šādu „speciālistu” viedokļa norobežojamies.

Mēs šajā nekustāmajā īpašuma tirgus sektorā jau darbojamies vairāk kā 20 gadu. Savu viedokli balstam uz praksē atrisinātiem sarežģītiem jautājumiem. Mēs nesagatavojam atbildes uz jautājumiem kabineta apstākļos. Mēs vispirms dzīvē reāli atrisinām sarežģītu jautājumu un vispirms pierādām sev, ka tā šo jautājumu var risināt un tad to pastāstām citiem.

Mūsu izpratnē eksperta viedoklis ir tas, kā reāli dzīvē, pie noteiktiem dzīves apstākļiem, tiek risināti sarežģīti dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jautājumi.

 


 

Lapas apmeklētāju skaits:

Šodien:
Vakar
Šonedēļ:
Pagājušo nedēļ
Šomēnes:
Pagājušo mēnes
Kopā:
42
165
427
1079818
4862
9289
1081870